Únor 2010

Další soutěž

13. února 2010 v 21:28 | Bára |  Soutěže
Je tu další soutěž. Tentokrát se hraje o deku na schleich (foto dodám později). Bohužel němám žádného bryere nemám, a tak nevím velikost deky. Když by vyhrál někdo s br tak at mi na mailik napíše velikost (to se potom dohodnem).

Úkol:

Zodpovíte 7 těžších otázek. Odpovědi mi posílejte na mail krecek.bara@email.cz

ve tvaru: Jméno - přezdívka:
Mail:
Blog:
1. ...
2. ...
......
Když byste nějakou otázku nevěděli, tak napište jen číslo otázky a nechejte kolonku prázdnou.
Když byste něco na mém blogu nenašli, tak napiště "Tohle na blogu nemáš!" tak jak to máte vědět, že? No, takže všechny odpovědi (až na jednu výjimku) najdete na mém blogu (jikni se do archivu). I tu šifru někde najdeš

1. Poznáš, jaká rasa je na obrázku (jeto od schleich).
2. Kolik mám schleich (koníků)?
3. Jak se jmenuji celým svým jmének?
4. Jaká z mýj jezdkyň bude mít 5.3. narozeniny?
5. Kolikátá je to soutěž na tomto blogu?
6. Kolik nejvíc komentíků jsem na blogu kdy měla?
7. Vyřeš šifru: ATBACKD ECFOG, HJIAJKK LTMON OJPDQER?

Už tu mám vítěze

13. února 2010 v 20:14 | Bára |  O blogu
Takže už tu máme vítěze


a je toNo, no, no přece


Kiki.mich
Jméno - přezdívka: kiki.mich
Jméno tvého koníka: Shasta Moon
Tvůj blog: www.csranch.blog.cz

Můj dnešní den

9. února 2010 v 16:51 | Bára |  O blogu

Hrůza a radost

No dneska jsme ve škole měli ředitelské volno, takže jsem se s kámoškou Pájou vydali do města. Stavili jsme se v drogérce a v papíráku a všichni na nás koukali jak na nějaké záškoláky! Ty pohledy by si mohly nechat.
No, pak jsme zašli do Pompa, kde konečně dostali nové koníky a katalogy 2010. Najednou jsem uviděla fríského koně s dlouhým ocasem a zamilovala jsem se do něj. Přemíšlela jsem, jestli si ho mám koupit, protože jsem měla jen 100Kč a 35 jsem utratila v drogérce, ale nakonec jsem si půjčila od kámošky koupila si ho. Paní prodavačka byla jako jediná příjemná a řekla mi "Ten koník je novej, včera ho přivezli." Ještě měli klisnu fríského (ta nebyla nová) byla také ale hezká. No, ale proti tomu hřebci vypadala jako z jiné planety. Jen se koukněte na fotky (omlouvám se za kvalitu)
(vyberte mu jméno v anketě pod fotkymi)

Koní knížky

8. února 2010 v 20:23 | Bára |  O blogu
No, furd jsem chtěla psát knihy a pak je také prodávat. Takže mě teďka napadlo, co kdybych vám dala z mých knížek sem na blog vždy nějaké úryvek. Pokud by se vám líbil, můžu sem dát ještě nějaký s tý mí knížky. No, ale teďka Báro nepředbíhej.
Hlasujte v anketě jestli mám nebo ne

Mám dělat více soutěží o dárky?

5. února 2010 v 15:31 | Bára |  Soutěže
A je tu zase ta anketa v trochu jiné podobě. Minule se v ní zůčasnilo 23 lisí 20 pro a 3 proti.
Tak jsem zvědá co teď

Kdo postoupí do třetího a zároven posledního kola?

5. února 2010 v 15:16 | Bára |  Soutěže

Kdo postoupí do třetího a zároven posledního kola?

Hlasuj v anketě

Bohužel v minulém kole vypadla Pája:
4.

4.2. (den na ranchy) koně

4. února 2010 v 18:55 | Bára |  Moje farma BERUŠKA

4.2. (den na ranchy) koně

Koníci se měli dobře. Čitůzka si od včerejška odpočinula, ale zítra zase příjdou děti. Pralinka s Kašparem pěkně rostou. Kašpara asi už brzo oddělíme od Kelsie (jeho máma). Dnaska holky uspořádaly vyjížďkový den (pořádaj ho 5x do roka). Kdo chtěl tak přišel na farmu, osedlal si koně, a kolem půl 3 se všichni najdnou vydali na výšku (projížďku). Takže si dneska zajezdili: Sunny, Sahara, Cézar, Zafír, Dejvid a Jupiter.Také přišli lidi se svými vlastními koníky, dohromady se nás tam sešlo 15. Docela dobrý, ne?Takže se koníci na 15 kilometrové trase pěkně vyřádili. Jen Zafír řádil až moc. Bylo tam hodně klisen (10), tak možná tím. Ale když dojeli domů, Ewa ho radši vzala a vylonžovala ho. Trošku se sklidnil, ale přesto byl rozvášněný. Ewa ho radyši zavřela na noc do boxu, at se do ráda vyřádí.Kájina s Emou mezitím vylonžovali Kašpara. Tak se všichni lidi co tam zbyli přišli podívat (Kašpara jsme lonžovali poprvé). No, zvládli jsme to. Šárka potom vylonžovala ještě Půlnoc, Pralinka za ní legračně pobíhala.
Tak to je dneska už vše

4.2. (Den na ranchy) lidi

4. února 2010 v 18:39 | Bára |  Moje farma BERUŠKA

4.2. Den na ranchy - Lidi

Ewa: Ewa bude mít za měsíc (5.3.) narozky, tak už ňáko chystá oslavu (už objednala i dort).
Jinak, teďka nedávno se byli všechny čtyři sestry podívat u kováře který právě dělal kostru sedla. Šárce se to tak zalíbilo, že si zbudovala svoji kovářskou dílnu na farmě (tedy, vlastě už ji tam měli 2roky, ale nikdo ji zatím nepoužival). No a Ewa se rozhodla, že tam bude jakoby osistovat.

Ema: Emina kámoška Alča má teďka malá štěňátka dalmatýnků. Jedno ale Alča neudala. Ema by si ho hrozně ráda vzala. Holky jí to odsouhlasili, jen Šárka říkala, že stačí živit 9 koní + 2hříbátka + ktomu ještě 6 psů, no a teďka si ještě koupit nového. Ale vypadáto, že asi stejně viměkne, takže dobrý.

Kájina: Kájina si pro změnu vyhlídla jednoho koně. Araba (foto v jiném článku). Tentokrát nemá předsudky Šárka, ale Ema. Prý, že 10 koní + ty dvě hříbátka je už opravdu moc, ale Šárka Káje řekla, že když chce, tak ať si ho koupí. Podle všeho má dobré parkurové výsledky, takže by mohl hodit nějakou korunu (na soutěži). Takže dobrý, jinak žádné novinky.

Šárka: Šárka už smířila s tím, že přibydou dva nový člené do rodiny (na ranch). Jinak teďka začla randit a Gabrielem (klukem z vesnice - sestra bydlí na druhém konci). Vypadá to docela nadějně, ale jeho foto se mi bohužel nepodařilo získat. Šárka se už taky chystá na oslavu. No a sedla už má vyrobené dvě, ale jedno dá Páje (kamarádce). No tak to je asi tak vše.