4.2. (Den na ranchy) lidi

4. února 2010 v 18:39 | Bára |  Moje farma BERUŠKA

4.2. Den na ranchy - Lidi

Ewa: Ewa bude mít za měsíc (5.3.) narozky, tak už ňáko chystá oslavu (už objednala i dort).
Jinak, teďka nedávno se byli všechny čtyři sestry podívat u kováře který právě dělal kostru sedla. Šárce se to tak zalíbilo, že si zbudovala svoji kovářskou dílnu na farmě (tedy, vlastě už ji tam měli 2roky, ale nikdo ji zatím nepoužival). No a Ewa se rozhodla, že tam bude jakoby osistovat.

Ema: Emina kámoška Alča má teďka malá štěňátka dalmatýnků. Jedno ale Alča neudala. Ema by si ho hrozně ráda vzala. Holky jí to odsouhlasili, jen Šárka říkala, že stačí živit 9 koní + 2hříbátka + ktomu ještě 6 psů, no a teďka si ještě koupit nového. Ale vypadáto, že asi stejně viměkne, takže dobrý.

Kájina: Kájina si pro změnu vyhlídla jednoho koně. Araba (foto v jiném článku). Tentokrát nemá předsudky Šárka, ale Ema. Prý, že 10 koní + ty dvě hříbátka je už opravdu moc, ale Šárka Káje řekla, že když chce, tak ať si ho koupí. Podle všeho má dobré parkurové výsledky, takže by mohl hodit nějakou korunu (na soutěži). Takže dobrý, jinak žádné novinky.

Šárka: Šárka už smířila s tím, že přibydou dva nový člené do rodiny (na ranch). Jinak teďka začla randit a Gabrielem (klukem z vesnice - sestra bydlí na druhém konci). Vypadá to docela nadějně, ale jeho foto se mi bohužel nepodařilo získat. Šárka se už taky chystá na oslavu. No a sedla už má vyrobené dvě, ale jedno dá Páje (kamarádce). No tak to je asi tak vše.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama